Lipoliza iniekcyjna - zalety

Lipoliza iniekcyjna to jedna z metod usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej, z wybranych partii ciała. Jest to bardzo popularny oraz nieinwazyjny zabieg. Polega na wstrzyknięciu specjalnej substancji w głąb skóry, która sprawia że komórki tkanki tłuszczowej się rozpuszczają. A następnie są wydalane z organizmu w naturalny sposób.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu deaksycholatu, fostatydycholiny, L-karnityny oraz krzemionki organicznej, w wybrany obszar ciała który chcemy wyszczuplić. Deaksycholat i fostatydycholina są odpowiedzialne za rozpuszczenie komórek tkanki tłuszczowej, z kolei pozostałe składniki przyśpieszają wchłanianie się tłuszczów oraz ich usunięcie z organizmu.

Czy zabieg lipolizy iniekcyjnej jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie jest aż tak bardzo bolesnym zabiegiem, dlatego jest przeprowadzany bez użycia znieczulenia. Igły, które są wykorzystywane do zabiegu są dość cienkie. W miejscu nakłuć może pojawić się zaczerwienie, niewielki ból oraz obrzęk. Z czasem mogą pojawić się również krwiaki, które się dość szybko wchłaniają.

Aby osiągnąć zauważalne efekty, najlepiej jest wykonać serię zabiegów, w odstępach 2-3 tygodniowych.

Przeczytaj też: http://www.wpudrze.pl/jak-uniknac-plam-od-slonca/

Zalety lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna jest przede wszystkim zabiegiem bezpiecznym i skutecznym. Nie powoduję żadnych skutków ubocznych. Lipoliza iniekcyjna stanowi konkurencję dla popularnego zabiegu liposukcji, czyli odsysania tłuszczu.

To co wyróżnia zabieg lipolizy iniekcyjnej na tle innych to to, że oprócz pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, stymulowane jest krążenie krwi. Dzięki temu skóra szybciej się regeneruje, staje się odżywiona.

Lipoliza iniekcyjna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Jednak należy pamiętać, że nie jest to zabieg odchudzający. Efekty można osiągnąć tylko u osób, które mają niewielką nadwagę lu ich waga jest w normie, ale mimo regularnych ćwiczeń, tkanka tłuszczowa nie chce zniknąć z konkretnych miejsc. Zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonuje się głównie w celu wymodelowania sylwetki. Nie jest to metoda walki z nadmiernymi kilogramami.

Źródło: https://www.bebello.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here