puder

Nakładanie pudru w proszku np. kukurydzianego pudru od Eveline, może być trudnym procesem. Jeśli nałożysz go za mało, to równie dobrze mogłabyś całkowicie pominąć ten krok. Natomiast, jeśli dasz go za dużo, to będziesz wyglądać, jakbyś nosiła na twarzy maskę. Używając dużego, puszystego pędzla do pudru, zacznij od posypania całej twarzy cienką warstwą pudru. Później przyłóż pędzel do skóry i wykonuj długie, łukowate pociągnięcia.

Pewne obszary skóry wymagają większego krycia

Czerwone i tłuste partie twarzy zwykle znajdują się pośrodku. Możesz nałożyć tam nieco więcej pudru. Na tym etapie umieść pędzel w pudrze, a następnie mocno dociśnij go do skóry. Ten krok pomaga proszkowi przedostać się do porów i zmarszczek, zapewniając gładszą teksturę twarzy.

Co dalej? Nałóż brązer

Bronzer może nadać Twojej skórze efekt muśnięcia słońcem przez cały rok. Użyj dedykowanego pędzla do bronzera, aby rozprowadzić złotą opaleniznę na twarzy. Pędzle do bronzerów są wykonane z większej liczby włosia i ułożone znacznie ściślej, co zapewnia maksymalne wykorzystanie bronzera przy każdym ruchu. Niestety, jednym z najczęstszych błędów jest wybór niewłaściwego odcienia. Użyj takiego, który jest maksymalnie o dwa odcienie ciemniejszy niż Twoja skóra.

Gdzie aplikować bronzer?

Nałóż bronzer w kształcie cyfry „3” po obu stronach twarzy. Zacznij od czoła, pociągnij bronzer wzdłuż policzków, a następnie przeciągnij nim przez linię szczęki, sięgając aż do brody. Eveline posiada naprawdę dobre i efektywnie prezentujące się na skórze bronzery. Wskazówka od profesjonalistów: nie zapomnij wklepać trochę bronzera po bokach szyi i nałóż go też na obojczyki.

Puder na policzkach

Zarumienione policzki były od wieków podstawą makijażu. Jeśli chcesz dodać nieco więcej koloru i blasku swojej cerze, róż może być tutaj kluczowy. Do nałożenia różu użyj gęstego pędzla z dużą ilością włosia. Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to, jak wybrać róż do policzków. Najlepiej jest jednak użyć koloru swojego naturalnego rumieńca.

Rozświetlacz w formie pudru

Rozświetlacze występują w różnych formach, w tym w płynach, kremach i pudrach. Możesz użyć jednego lub znaleźć swoją ulubioną kombinację dwóch, lub trzech. Cokolwiek wybierzesz, proces aplikacji pozostaje taki sam. Nałóż pudrowy rozświetlacz na obszary, które chcesz zaakcentować:

  • W dół grzbietu nosa
  • Przez szczyty twoich kości policzkowych
  • W wewnętrznych kącikach powiek
  • Na twojej kości brwiowej
  • Wcięcie nad górną wargą (zwane również łukiem Kupidyna)
  • Środek twojego czoła
  • Środek twojej brody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here