Dziwne i nieznane święta

Zastanawialiście się kiedyś jakie dziwne święta widnieją w kalendarzu? Kiedy jest dzień przyjaciela, waszego chomika, czy dzień fajnych dziewczyn? I nie chodzi tutaj o dzień kobiet.

Zacznijmy od stycznia. W pierwszym miesiącu roku znajduje się międzynarodowy dzień przytulania. Warto wtedy przytulić kilka osób i uczcić ten jakże miły dzień. Wiadomo, że przytulanie dobrze wpływa na organizm. Więc tego święta można skorzystać, aby choć trochę poprawić samopoczucie. Warto napomknąć, że w styczniu mamy także dzień zebry. Nie możemy zapomnieć o tym pasiastym zwierzaku. Nie wiem czy wiecie, ale każda zebra ma indywidualny układ pasków, Czyli każda jest niepowtarzalna. Ciekawe jak można uczcić święto niepowtarzalnej zebry? Czy ktoś ma jakieś pomysły? Nie możemy też zapomnieć odkryciu Dymitra Mendelejewa, który w styczniu W 1965 roku obronił publicznie swoje zdanie, że można połączyć alkohol z wodą. Czyli w styczniu obchodzimy także dzień narodzin rosyjskiej wódki. Osoby dorosłe bardzo dobrze wiedzą, jak można uczcić takie święto. W styczniu mamy też dzień dziwaka oraz dzień Kubusia Puchatka. W pierwszym miesiącu roku możemy obchodzić też dzień pikantnych potraw oraz ukrytej miłości. To może warto w tym miesiącu zaprosić miłość na jakąś pikantną potrawę?

Przejdźmy teraz do kolejnego miesiąca, czyli luty. W tym miesiącu obchodzimy dzień kota oraz dzień spania w miejscach publicznych. Tego drugiego święta nie radzimy obchodzić zimą. W lutym także możemy świętować dzień pizzy.

Marzec także ma wiele ciekawych świąt, na przykład światowy dzień drzemki w pracy, europejski dzień mózgu oraz dzień metalowca. W kalendarzu na maj znajdziemy, dzień mycia samochodów oraz dzień mleka.

W kwietniu obchodzimy dzień bez makijażu. Oj wiele osób w kwietniu może się zdziwić. Mamy też dzień czekolady oraz dzień patrzenia w niebo.

Czerwiec może pochwalić się świętem bułki, dniem dobrej oceny, a także dniem sąsiada. Dla wszystkich fanów motyla kapustnika mam dobrą wiadomość. Trzydziestego czerwca obchodzi on swoje święto!

W lipcu mamy dzień łapania za biust oraz światowy dzień pocałunku. Co dziwne w tym miesiącu znajduje się także dzień łapania za pupę, wszystko w odpowiedniej kolejności.

Tym razem dobra wiadomość dla fanów musztardy. Swój dzień obchodzi ona szóstego sierpnia. Kilka dni później możemy obchodzić dzień pozytywnie zakręconych.

We wrześniu obchodzimy międzynarodowy dzień urody oraz dzień dobrych wiadomości. Dwudziestego drugiego września obchodzimy dzień ćwiczenia przed lustrem prośby o podwyżkę, czyli na wyższą pensję musicie czekać do września.

W październiku mamy dzień wychodzenia z szafy oraz dzień caps locka.

Listopad natomiast zaskakuje nas dniem toalet, jeża, oraz białych skarpetek.

W ostatnim miesiącu roku, oprócz standardowych świąt, mamy dzień anioła, oraz dzień chruścików. Kto nie lubi chruścików?

Dziwnych świąt w kalendarzu mamy wiele. Czy Wy jakieś obchodzicie? Może znacie jeszcze inne? Gdy dobrze poszukacie, znajdziecie najróżniejsze święta, często takie, które nie mają żadnego sensu. Jednak okazja na świętowanie jest zawsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here