Brak dziewczyny.

Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: dlaczego nie mam dziewczyny? Mogłoby się wydawać, że problem dotyczy osób, które są młode, nie wiedzą jak nawiązać rozmowę, dopiero się uczą w kontaktach damsko-męskich. Jednak nie jest to całkowicie prawdą. Zarówno młodzi panowie jak i ci dojrzalsi mogą mieć kłopot ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Często zastanawiają się dlaczego tak jest i jak sobie z tym poradzić? Jest na to kilka sposobów.
Przede wszystkim należy zacząć od swojego nastawienia. Jeśli jesteśmy zamknięci na ludzi, raczej wolimy siedzieć w domu, przed telewizorem lub komputerem to sami zamykamy sobie możliwość poznania kogoś. Oczywiście w dobie internetu są portale randkowe, jednak i one wymagają by w końcu wyjść do ludzi, zacząć normalną rozmowę w rzeczywistym, nie wirtualnym świecie. Dlatego nie należy uciekać od miejsc publicznych czy wyjść ze znajomymi. Owszem mamy różne charaktery. Nie każdy musi być królem dyskotek, jednak wypady na miasto, do kina, teatru zwiększają możliwość poznania interesujących osób. Kolejną kwestią jest szukanie na siłę. Im bardziej pragniemy się z kimś związać, tym nasze poszukiwania, próby stają się coraz bardziej nieudolne. Po naszym zachowaniu widać, że chcemy znaleźć kogoś ale próbujemy z prawie każdą napotkaną osobą. Tymczasem warto powstrzymać się od takich działań. Przede wszystkim nic na siłę. Pamiętajmy, że potrzeba czasu by zdobyć czyjeś serce. Warto zacząć od rozwijania swoich pasji czy umiejętności. Musimy także pokazać drugiej stronie, jeśli już taką spotkamy, że jesteśmy interesującym człowiekiem. Jednak warto podkreślić by nikogo nie udawać. Jeśli naprawdę nie znosimy sportu, nie należy przekonywać kogoś o swoich osiągnięciach. Skupmy się na tym co prawdziwe. Kobiety lubią być zaskakiwane miłymi gestami. Jednak i z nimi nie należy przesadzać. Zbyt szybkie okazywanie uczyć może wystraszyć każdego. Nie bójmy się zapraszać dziewczyny, która nam się podoba na randki. Proponujmy wyjście do kina, na spacer, kolację. Pamiętajmy, że wszystko powinno być naturalne. Jeśli musimy się zastanawiać o czym rozmawiać, przygotowywać listę tematów na każde spotkanie by uniknąć niezręcznej ciszy to należy się zastanowić czy chcemy tych spotkań. Warto pamiętać o miłych gestach, uprzejmości, która jest zawsze dobrze widziana, zwłaszcza na pierwszych randkach.
Oczywiście należy tu także wspomnieć o dbaniu o swój wygląd, estetykę oraz słownictwo. Jeśli chcemy poznać wartościową osobę to klnąc co drugie słowo mamy na to małe szanse.
Pytanie dlaczego nie mam dziewczyny pada często. Jednak zamiast się zastanawiać nad odpowiedzią, doszukiwać swoich wad należy zadbać o siebie, o swój rozwój, nie szukać miłości na siłę. Jeśli my będziemy się dobrze czuli we własnym ciele i wyjdziemy do ludzi to na pewno zostanie zauważone, pozytywnie odebrane. Pamiętajmy by nie zrażać się niepowodzeniami ale próbować dalej. Nie bierzmy wszystkiego do siebie,w końcu nie każda dziewczyna jest w naszym typie, tak i my nie musimy podobać się każdej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here